Klasicistní zrcadlo
dřevo, mahagonová dýha, zlaceno, obdélný rám, na vrchu zlacená řezba mašle, střední Evropa, poč. 19. století, 125 x 70 cm, restaurovaný stav (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Klasicistní zrcadlo
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |